Pantera HR52 60x70cm is een veerkrachtig koudschuim voor zitkussens en andere toepassingen waarbij comfort en ondersteuning belangrijk zijn.
U kiest bij het bestellen de gewenste dikte.
De prijs geldt voor één plaat van 60 x 70 cm in de gekozen dikte.
| Productinformatie Afmeting: 60 x 70 cm Kwaliteit: Pantera HR52 koudschuim Toepassing: zitkussens en andere stevig belaste toepassingen Dikte: kies de gewenste uitvoering bij Extra opties |
Deze koudschuimkwaliteit is geschikt voor toepassingen waarbij het schuim regelmatig en langdurig wordt belast.
Denk bijvoorbeeld aan zitkussens van stoelen, fauteuils en banken.
Pantera HR52 heeft een open en veerkrachtige celstructuur.
Hierdoor herstelt het schuim zich goed na belasting en is het geschikt wanneer u meer comfort en ondersteuning zoekt dan bij een standaard polyetherkwaliteit.
Welke dikte het meest geschikt is, hangt af van de constructie van het meubel, de gewenste zithoogte en het gewenste comfort.
Wilt u meer weten over de verschillen tussen polyether en Pantera koudschuim?
Lees meer over polyether en koudschuim →
De Pantera HR52 60x70cm op deze pagina heeft een vaste lengte en breedte.
Heeft u een andere afmeting, dikte of vorm nodig?
Dan kunt u Pantera koudschuim ook op maat laten snijden.
Geef de gewenste lengte, breedte, dikte en eventueel afwijkende vorm rechtstreeks door via ons aanvraagformulier.
Vraag een prijs aan voor koudschuim op maat →
| Let op bij maatwerk Schuim dat speciaal voor u op maat of in vorm wordt gesneden, kan niet worden geretourneerd. |
© 2026 www.wotexmeubelstoffen.nl - Powered by Shoppagina.nl